Wielki Finał Przeglądu Kapel Studenckich FunFar 2024!

Z przyjemnością zapraszamy na emocjonujące wydarzenie muzyczne, które odbędzie się już w najbliższą sobotę, 13 maja 2024 roku, o godzinie 13:00 w Klubokawiarni Index przy ulicy Polanki 66. Przegląd Kapel Studenckich FunFar 2024, organizowany przez Uczelnie organizujące Juwenalia Gdańskie wraz z Fundacją Gdańską oraz Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG, zbliża się do swojego finału.

Wielki Finał przeglądu to okazja, aby zobaczyć na żywo najbardziej obiecujące zespoły studenckie, które rywalizują o szansę występu na nadchodzących Juwenaliach Gdańskich 2024. Jest to wyjątkowa platforma, która pozwala młodym talentom zaprezentować się szerszej publiczności i zdobyć cenne doświadczenie na scenie muzycznej.

Zespoły biorące udział w finale to:

•          Anty Refleks

•          Ill hubi

•          Inka

•          Kasia x Chłopaky

•          Red Lust

•          SNU

•          Tepless

•          The Fugitives

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zachęcamy wszystkich studentów, pracowników uczelni oraz miłośników muzyki do wzięcia udziału w tym niezwykłym muzycznym święcie. Nie przegapcie okazji do wsparcia lokalnych talentów i spędzenia sobotniego popołudnia w rytmach różnorodnej muzyki!

Data publikacji: wtorek, 7. Maj 2024 - 09:52; osoba wprowadzająca: Beata Kwiatkowska Ostatnia zmiana: wtorek, 7. Maj 2024 - 09:52; osoba wprowadzająca: Beata Kwiatkowska